KONST / Litografier / Grafiskt blad 13252301
nr 1325 2301
Grafiskt blad
Gicléetryck, Christer J-son, Sverige. "Vandraren". Signerad, numrerad 16/100. Oramat löst blad. Motivet: ca 38x28 cm
Kondition: Ett hörn med smärre vikskada
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:32:21
11/5 19:45:44